IVECO a FIAT dealer

iveco-plzen.cz / IVECO a FIAT dealer

Stralis HI-WAY a HI-eSCR: TÜV certifikoval snížení spotřeby paliva o 2.33%.

HI WAYTUV, jedno z předních evropských certifikačních center, potvrdilo, že Iveco Stralis HI-Way EuroVI, zásluhou inovativního katalytického systému HI-eSCR patentovaného FTP Industrial a zásluhou aerodynamické optimalizace kabiny, umožnuje snížení spotřeby paliva o 2.33% ve srovnání s předchozí verzí Euro V.

Více uvnitř článku

Tento důležitý výsledek vývoje se projeví reálnými úsporami pro zákazníka a potvrzuje, že Iveco Stralis je výrobek vysoké užitné hodnoty vybavený nejmodernějšími technologiemi. Nabízí skvělé řešení pro transportní business.
Zásluhou extrémně vysoké účinnosti jak motoru tak SCR katalyzátoru (HI-eSCR), vyvinutého, patentovaného a vyráběného FPT Industrial, nový Stralis plní limity normy Euro VI bez používání recirkulace výfukových plynů (EGR) a proto nabízí mnoho výhod pro uživatele vozidel Iveco: sníženou hmotnost, nižší spotřebu paliva a zvýšenou životnost.
HI WAY - 01
Provedené testy srovnávaly nový tahač Stralis HI-Way vybavený motorem Cursor 11 460 HP EuroVI s obdobným vozidlem předchozí generace vybaveným motorem Cursor 10 460 HP EuroV, oba v provedení výbavy EcoStralis.
„Dnešní úspěch“ – komentuje Lorenzo Sistino, president značky Iveco – „je dalším důležitým výsledkem neustále práce Iveco na snižování spotřeby paliva. Tento náš závazek již dříve umožnil modelu EcoStralis Euro V obdržet od TUV certifikaci o snížení spotřeby o 7.32% ve srovnání se standardním modelem“.
HI WAY - 02
Iveco
Iveco, společnost CNH Industrial, navrhuje, vyrábí a prodává širokou řadu lehkých, středních a těžkých užitkových vozidel pro silnici a terén, městské, meziměstské a dálkové autobusy a speciální vozidla určená pro požární, stavební, obranné použití. Iveco globálně zaměstnává přes 26000 osob. Řídí výrobní centra v 11 zemích Evropy, Asie, Afriky, Austrálie a Latinské Ameriky, kde produkuje vozidla s nejmodernější technikou. 5000 servisních a prodejních míst ve více než 160 zemích zaručuje podporu všude, kde vozidlo Iveco je v provozu.
FPT Industrial
FPT Industrial je společností CNH Industrial zaměřená na vývoj, výrobu a prodej hnacích ústrojí pro silniční, teréní vozidla, lodě a generátové jednotky. Společnost zaměstnává přibližně 8000 zaměstnanců po světě v deseti výrobních závodech a šesti výzkumných a vývojových centrech. Síť vnějších prodejů FPT má 100 dealerů a přes 1300 servisních center v téměř 100 zemích. Široká nabídka produktu zahrnující pět produktových řad motorů od 31 do 740 kW a převodovky s dovoleným vstupním momentem 200 až 550 Nm. Úzká specializace na výzkum a vývoj dělá z FPT Industrial světového leadera v hnacích ústrojích.  
Další informace naleznete:
www.ivecopress.com
 
Dolní navigace