IVECO a FIAT dealer

iveco-plzen.cz / IVECO a FIAT dealer

24 let

Přístrojovka Hi Matic

Van of the Year 2015

Společnost KOMERSIA WEST s. r. o. byla založena v červnu 1997, kdy podepsala dealerskou smlouvu se společností IVECO S. p. A. Torino a stala se tak oficiálním dealerem značky IVECO. Od té doby je jediným autorizovaným prodejcem vozidel IVECO pro západočeský region.
.
Původní provozovna KOMERSIA WEST v Plzni na Slovanech přestala být po deseti letech provozu schopna kapacitně pokrýt zájem zákazníků o služby spojené s provozem vozidel IVECO. KOMERSIA WEST proto nechala vystavět větší a špičkově vybavený areál v Nýřanech u Plzně, v bezprostřední blízkosti dálnice D5. Sem přesídlila v červnu 2008, rozšířená o oficiální dealerství osobních a užitkových vozidel značky FORD. Uživatelům osobních, užitkových a nákladních vozů FORD a IVECO tak může společnost KOMERSIA WEST nabídnout veškeré služby v profesionální kvalitě.
.
KOMERSIA WEST s.r.o. má mnohaleté zkušenosti s prodejem nových i použitých vozů IVECO a FORD. Zkušený tým prodejců Vám pomůže s výběrem vhodného osobního, užitkového nebo nákladního vozu a to včetně financování.
.
Naše servisní středisko IVECO a FORD je vybaveno značkovou, moderní diagnostikou a přípravky pro provádění všech druhů oprav vozidel IVECO a FORD. Oficiální zastoupení obou značek znamená důsledně vyškolený tým mechaniků, záruční i pozáruční servis, non stop výjezdovou službu a odtah vozidel. Velkokapacitní skladovací prostory dovolují vytvoření velkorysých zásob náhradních dílů IVECO a FORD a to i v nejlevnějších variantách. Dostupnost náhradních dílů zajišťuje také každodenní zásobování.
.
Společnost KOMERSIA WEST je zákazníkům již několik let k dispozici i v oblasti pronájmu vozidel. Vozový park IVECO a FORD pro krátkodobé a dlouhodobé pronájmy osobních, užitkových i nákladních vozů čítá několik desítek vozidel. Ta jsou zpravidla mladší tří let a díky profesionální údržbě v našem servisním středisku maximálně spolehlivá.
.
Abychom Vám mohli představit vysokou úroveň a rozsah našich služeb v oblasti prodeje, servisu a pronájmu vozidel IVECO a FORD, rádi Vás v našem středisku přivítáme. Najdete nás u Nýřan, přímo na sjezdu 93 z dálnice D5.  

Celkem 66 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy

Daily pro ZL Production

50C15ZL Production s.r.o., jedna z největších produkčních společností v České republice zajišťující produkci a event akce jako například ROCK FOR PEOPLE nebo plzeňský MAJÁLES, objednala u dealera IVECO KOMERSIA WEST speciální podvozek IVECO DAILY pro převoz produkční techniky.

Vozidlo je opatřeno plywoodovou skříňovou nástavbou o délce čtyři metry s hydraulickým čelem se zdvihem 750kg. Díky vysokým požadavkům na co největší technické zatížení vozidla je zadní náprava dvojí montáže. Před předáním  bylo vozidlo polepeno speciální matnou folií pro ochranu laku celého vozu.

Více foto zde

Iveco vyhrálo Dakar 2012

Dakar 2012Na trati 33. ročníku Dakaru, který je nepochybně nejtěžším i nejprestižnějším motoristickým maratónem, zazářily kamiony značky Iveco. V celkové klasifikaci trucků obsadily první, druhé a šesté místo.

Více zde

Video zde

Vozy pro SD Sped

SD sped 01V polovině prosince 2011 předali pracovníci KOMERSIA WEST IVECO dalších deset vozidel, a to IVECO DAILY model 35S13 firmě SD sped s.r.o. Tato firma se zabývá přepravou kusového zboží i celovozových nákladů v tuzemské i mezinárodní nákladní dopravě.

Více foto zde

Nové Daily již získalo ocenění v Německu a Španělsku

Nová Daily 2011Pouze dva měsíce po své mezinárodní premiéře získalo nové Iveco Daily dvě významná ocenění: V Německu dostalo „Evropskou cenu za trvale udržitelný rozvoj v dopravě“ a ve Španělsku „Evropskou dopravní cenu“ (Premius Europa del Transporte) za inovace.

Více zde

IVECO a DAKAR 2012

LogoIveco a FPT Industrial se zúčastní nejprestižnějšího motoristického dobrodružství na světě.

V rámci spolupráce s holandským týmem De Rooy poskytují obě výše uvedené firmy na Rallye Dakar 2012 vozidla, náhradní díly a motory. Soutěž odstartuje 1. ledna z Mar del Plata (Argentina). Cíle dosáhnou maratonci o dva týdny později 15. ledna v Limě, hlavním městě Peru. 

Více zde

IVECO KINGKAN

Kingkan 01V čínském městě Čengdu (provincie Sečuan) oficiálně představili nový těžký truck z produkce společného podniku SAIC-Iveco Hongyan Commercial Vehicle Co. (SIH). Prezentovali jej jako bezpečné, komfortní, silné a odolné vozidlo s velikým užitným zatížením, přičemž tyto hlavní charakteristické rysy vyjadřuje jeho jméno Kingkan, složené z anglického slova „king“ ve významu vůdce a čínského „Kan“ (zvíře z čínské legendy, reprezentující nesmírnou silu).

Více zde

Nový hrdina v profesionální dopravě

TitulIVECO Daily se narodilo se všemi vlastnostmi, které má mít lídr. Zkonstruovali ho, aby věrně sloužilo tomu, kdo sedí za volantem: při distribuci zboží, dopravcům, řidičům hromadné dopravy. Nové Daily je konkrétní odpovědí firmy Iveco profesionálním dopravcům a náročným zákazníkům vyhledávajícím spolehlivost, víceúčelovost a produktivitu. Tato kritéria vedla k vytvoření vozu Daily v podobě, v jaké jej známe, a vtiskla mu jeho specifický charakter.

Více zde

Nový předváděcí tahač

Eco 01Nový předváděcí tahač Eco Stralis AS 440S46 T/P je od nynějška k dispozici stávajícím i potencionálním zákazníkům skupiny KOMERSIA GROUP. Každý si po dohodě může ověřit deklarovanou úsporu nákladů dle technické zkušebny TÜV Süd Germany oproti standardnímu tahači.

Technická specifikace zde

Více foto zde

.

ECOSTRALIS PRO LANNUTTI

Lannutti 03V prostorách prodejního a servisního střediska v Loděnicích u Berouna došlo dne 17. srpna t.r. ke slavnostnímu předání čtyřiceti tahačů AT 440S46T/P EcoStralis zástupcům přepravní firmy LANNUTTI CZECH, s.r.o. Úspěšně tak IVECO S.p.A. navázalo na předchozí dodávku stejného počtu tahačů AS440S48T/P z roku 2006.

Více o Lannutti zde
Více o EcoStralis zde

.

Nové Daily – nový hrdina v profesionální dopravě

Nová Daily 2011Již brzy se objeví nová verze vozidla Daily, oblíbeného společníka profesionálních dopravců. Iveco Daily, které se prodává po celém světě, si vydobylo svoji slávu díky 2 milionům prodaných vozidel. Nová modelová řada lehkých užitkových vozidel, která bude uvedena na trh v průběhu září 2011, si zachovává nezaměnitelné vlastnosti, díky nimž je tak úspěšná právě mezi profesionálními dopravci. Daily je již od svého prvopočátku opravdovým nákladním vozidlem s pevnou rámovou konstrukcí podvozku, umožňující snadnou montáž nástavby. Toto spolehlivé a hospodárné vozidlo, které je ohleduplné k životnímu prostředí, je určeno všem, kteří dopravují zboží a lidi v souladu s logistickými potřebami. V centru města, v rychlé meziměstské dopravě i pro použití v obtížných terénních podmínkách je Daily už dlouho tou správnou volbou při výběru lehkého užitkového vozidla.

Více zde

Celkem 66 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy
Dolní navigace