IVECO a FIAT dealer

iveco-plzen.cz / IVECO a FIAT dealer

24 let

Přístrojovka Hi Matic

Van of the Year 2015

Společnost KOMERSIA WEST s. r. o. byla založena v červnu 1997, kdy podepsala dealerskou smlouvu se společností IVECO S. p. A. Torino a stala se tak oficiálním dealerem značky IVECO. Od té doby je jediným autorizovaným prodejcem vozidel IVECO pro západočeský region.
.
Původní provozovna KOMERSIA WEST v Plzni na Slovanech přestala být po deseti letech provozu schopna kapacitně pokrýt zájem zákazníků o služby spojené s provozem vozidel IVECO. KOMERSIA WEST proto nechala vystavět větší a špičkově vybavený areál v Nýřanech u Plzně, v bezprostřední blízkosti dálnice D5. Sem přesídlila v červnu 2008, rozšířená o oficiální dealerství osobních a užitkových vozidel značky FORD. Uživatelům osobních, užitkových a nákladních vozů FORD a IVECO tak může společnost KOMERSIA WEST nabídnout veškeré služby v profesionální kvalitě.
.
KOMERSIA WEST s.r.o. má mnohaleté zkušenosti s prodejem nových i použitých vozů IVECO a FORD. Zkušený tým prodejců Vám pomůže s výběrem vhodného osobního, užitkového nebo nákladního vozu a to včetně financování.
.
Naše servisní středisko IVECO a FORD je vybaveno značkovou, moderní diagnostikou a přípravky pro provádění všech druhů oprav vozidel IVECO a FORD. Oficiální zastoupení obou značek znamená důsledně vyškolený tým mechaniků, záruční i pozáruční servis, non stop výjezdovou službu a odtah vozidel. Velkokapacitní skladovací prostory dovolují vytvoření velkorysých zásob náhradních dílů IVECO a FORD a to i v nejlevnějších variantách. Dostupnost náhradních dílů zajišťuje také každodenní zásobování.
.
Společnost KOMERSIA WEST je zákazníkům již několik let k dispozici i v oblasti pronájmu vozidel. Vozový park IVECO a FORD pro krátkodobé a dlouhodobé pronájmy osobních, užitkových i nákladních vozů čítá několik desítek vozidel. Ta jsou zpravidla mladší tří let a díky profesionální údržbě v našem servisním středisku maximálně spolehlivá.
.
Abychom Vám mohli představit vysokou úroveň a rozsah našich služeb v oblasti prodeje, servisu a pronájmu vozidel IVECO a FORD, rádi Vás v našem středisku přivítáme. Najdete nás u Nýřan, přímo na sjezdu 93 z dálnice D5.  

Celkem 66 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy

Chodovar

Chodovar 01Již popatnácté se v sobotu 25. června 2011 sjeli do areálu Rodinného pivovaru Chodovar kuliči pivních sudů z celého světa, aby soupeřili o titul mistra světa. Této příležitosti využila naše spolupracující firma KERN Cheb s.r.o. k prezentaci vozidel IVECO a vozu FORD T (r.v. 1922) k propagaci jména společnosti v regionu.

Více o akci zde

Více foto zde

Iveco bude hlavním sponzorem MotoGP v Holandsku

Iveco Moto GPSpolečnost Iveco se rozhodla zdůraznit svoji přítomnost na mistrovství světa v motocyklech. Důvod je zřejmý: popularita závodů MotoGP stále roste, vždyť například poslední portugalské závody Grand Prix sledovalo jen v samotné Itálii přes 5 milionů diváků. A tak kromě Velké ceny Austrálie na Phillip Islande dnes turínský výrobce užitkových vozidel spojuje své jméno i se závody v Assenu (Holandsko). Prestižní holandský závodní okruh s bohatou historií vstoupil do své 81. sezony a v neděli 25. června se na něm odehraje sedmá událost letošních MotoGP pod názvem IVECO TT Assen 2011.

Více zde

Iveco Trakker Bi-Fuel jezdí na směs etanolu a nafty

EtanolSpolečnosti Iveco, FTP Industrial a Bosch představily Iveco Trakker Bi-Fuel. Premiéra se konala na nedávné výstavě Agrishow v Ribeirão Preto, která je největším brazilským zemědělským veletrhem. Jde o Trakker s motorem Cursor 9 z výrobní dílny FPT Industrial, který umí spalovat směs etanolu a nafty, čímž snižuje náklady na palivo ve srovnání se standardní dieselovou pohonnou jednotkou. 

Více zde

Iveco a Valentino Rossi pokračují ve spolupráci

Rossi 01Na všechny evropské okruhy, které jsou zařazeny do série mistrovství světa motocyklů třídy MotoGP, bude obytný návěs Valentina Rossiho přepravovat dálkový tahač Iveco Stralis.

Motocyklové hvězdě odevzdal vozidlo Marco Monacelli, ředitel pro komunikaci a reklamu ze společnosti Iveco. Neformální ceremonie proběhla přímo na závodním okruhu v Estoril, kde se o tři dny později v neděli 1. května konala Grand Prix Portugalska.

Více zde

Iveco na 14. mezinárodní výstavě automobilového průmyslu v Šanghaji

LogoSpolečnost Iveco se prezentovala na 14. mezinárodní výstavě automobilového průmyslu v Šanghaji prostřednictvím svých dvou čínských společných podniků Naveco a SAIC-Iveco Hongyan (SIH). Nejvýznamnější přehlídka automobilů v Číně se konala na novém šanghajském výstavišti Expo Centre od 19. do 28. dubna 2011.

Více zde

Transportér IVECO pro brazilskou armádu

transportér

V rámci kontraktu z prosince 2009 brazilská armáda a Iveco společně vyvíjejí obojživelné obrněné transportéry (VBTP-MR), které se budou vyrábět v Brazílii. Výrobní kapacity vyrůstají v průmyslovém komplexu společnosti Iveco v Sete Lagoas (MG), kde je pro výrobu nového produktu vyhrazena plocha 18 000 m2. Výše plánovaných investic na tento projekt je 23 miliónů eur.

Více zde

FIAT Industrial S.p.A. na pomoc Japonsku

JapanFiat Industrial S.p.A. věnuje 100.000 € japonskému Červenému kříži na odstranění následků zemětřesení a tsunami

Po přírodní katastrofě, která zasáhla Japonsko, se společnost Fiat Industrial SpA rozhodla věnovat 100.000 € na japonský Červený kříž, který se snaží pomoci místnímu obyvatelstvu v postižených oblastech. 
 Dále se skupina zavázala ke zdvojnásobení částky díky zaměstnancům, kteří se chtějí zúčastnit této humanitární iniciativy a tak prokázat solidaritu.

Dakarský Trakker na výstavě Samoter

De Rooy

Jeden ze soutěžních kamionů Iveco Trakker 4x4, který postavil De Rooy Dakar Rally Team, patřil k atraktivním exponátům mezinárodní výstavy strojů pro stavby a zemní práce Samoter v italské Veroně (2. - 6. března 2011). Protagonista posledního Dakaru se představil v zóně Iveco Demo Area vyhrazené pro dynamické testy.

Více zde

Servisní dílna v terénu

Mobilní servisní dílna - 01

MOBILNÍ DÍLNA PRO SERVIS A VÝMĚNU OLEJŮ STAVEBNÍCH STROJŮ A TECHNIKY V TERÉNU

Kompletní olejové hospodářství se zázemím servisní dílny, je  řešením pro zajišťování servisu vlastního vozového parku nebo jako službu zákazníkům pro jejich vozidla a stavební stroje. Zejména tam, kde jsou stroje v terénu a nevyplatí se je dopravovat na stálou servisní základnu

Více zde

Iveco dodá speciální vozidla francouzské armádě

IvecoSpolečnost Iveco dostala od francouzské armády velkou objednávku na čtyřnápravové multifunkční nákladní automobily. Kontrakt v první fázi zahrnuje nákup 200 vozidel za 160 milionů eur a opci na postupné dodávky až do 2400 kusů v celkové hodnotě okolo 800 milionů eur. 

Vysoce mobilní vojenské trucky 8x8 vyrobí společnost Astra (která je součástí divize Iveco Defence Vehicles), specialista na taktická vozidla a sklápěče, resp. dampry pro stavební i báňský průmysl.

Více zde

Celkem 66 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy
Dolní navigace