IVECO a FIAT dealer

iveco-plzen.cz / IVECO a FIAT dealer

24 let

Přístrojovka Hi Matic

Van of the Year 2015

Společnost KOMERSIA WEST s. r. o. byla založena v červnu 1997, kdy podepsala dealerskou smlouvu se společností IVECO S. p. A. Torino a stala se tak oficiálním dealerem značky IVECO. Od té doby je jediným autorizovaným prodejcem vozidel IVECO pro západočeský region.
.
Původní provozovna KOMERSIA WEST v Plzni na Slovanech přestala být po deseti letech provozu schopna kapacitně pokrýt zájem zákazníků o služby spojené s provozem vozidel IVECO. KOMERSIA WEST proto nechala vystavět větší a špičkově vybavený areál v Nýřanech u Plzně, v bezprostřední blízkosti dálnice D5. Sem přesídlila v červnu 2008, rozšířená o oficiální dealerství osobních a užitkových vozidel značky FORD. Uživatelům osobních, užitkových a nákladních vozů FORD a IVECO tak může společnost KOMERSIA WEST nabídnout veškeré služby v profesionální kvalitě.
.
KOMERSIA WEST s.r.o. má mnohaleté zkušenosti s prodejem nových i použitých vozů IVECO a FORD. Zkušený tým prodejců Vám pomůže s výběrem vhodného osobního, užitkového nebo nákladního vozu a to včetně financování.
.
Naše servisní středisko IVECO a FORD je vybaveno značkovou, moderní diagnostikou a přípravky pro provádění všech druhů oprav vozidel IVECO a FORD. Oficiální zastoupení obou značek znamená důsledně vyškolený tým mechaniků, záruční i pozáruční servis, non stop výjezdovou službu a odtah vozidel. Velkokapacitní skladovací prostory dovolují vytvoření velkorysých zásob náhradních dílů IVECO a FORD a to i v nejlevnějších variantách. Dostupnost náhradních dílů zajišťuje také každodenní zásobování.
.
Společnost KOMERSIA WEST je zákazníkům již několik let k dispozici i v oblasti pronájmu vozidel. Vozový park IVECO a FORD pro krátkodobé a dlouhodobé pronájmy osobních, užitkových i nákladních vozů čítá několik desítek vozidel. Ta jsou zpravidla mladší tří let a díky profesionální údržbě v našem servisním středisku maximálně spolehlivá.
.
Abychom Vám mohli představit vysokou úroveň a rozsah našich služeb v oblasti prodeje, servisu a pronájmu vozidel IVECO a FORD, rádi Vás v našem středisku přivítáme. Najdete nás u Nýřan, přímo na sjezdu 93 z dálnice D5.  

Celkem 66 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy

EcoStralis mění cesty

EcoStralis

IVECO uvedlo na trh úsporný tahač AS 440S46T/P – EcoStralis s novým úsporným motorem o výkonu 460ks, který splňuje emisní normu EEV. K výbavě vozu patří mimo jiné telematický informační systém Blue&Me Fleet, ESP, Lane Departure Warning Systém a Hill Holder.

Vozidlo obdrželo certifikát od TÜV SÜD Germany potvrzující úsporu nákladů oproti stávajícímu modelu o 7,32%.

Team De Rooy Dakar 2011

De RooyDakar 2011 je téměř za dveřmi - vždyť už za tři týdny odjedou všechny posádky k nalodění do Le Havre, aby na Nový rok odstartovaly z argentinského Buenos Aires do dalšího ročníku největšího motoristického závodu světa.

Team De Rooy připravil na ročník 2011 tři nové kompletní "IVECO" T4 Kit rally trucks.

Video zde

Fiat SpA a Fiat Industrial SpA: dvě nové skupiny, dvě nové identity

Logo 01

Od 1. ledna 2011 začnou na trhu samostatně fungovat dvě skupiny s odlišnou identitou a logy: Fiat SpA a Fiat Industrial SpA (obě jsou registrovány na Borsa Italiana). Rozdělení odhlasovali akcionáři společnosti Fiat dne 16. září 2010. Obě nově vzniklé skupiny budou kótované na Milánské burze. 

Iveco představilo model Vertis pro Latinskou Ameriku

Vertis 01Koncem října byl v Salvador de Bahai (Brazílie) představen nový nákladní automobil střední třídy Vertis, kterým Iveco doplnilo svoji nabídku produktů pro latinsko-americký trh.

 
 
Více zde

Iveco opět oficiálním sponzorem motocyklové Grand Prix Austrálie

Logo

Po úspěšné loňské premiéře se Iveco opětovně prezentovalo jako oficiální sponzor Velké ceny Austrálie na Phillip Island, která se konala minulý víkend 15. - 17. října. Šestnáctý závod letošního mistrovství světa (sérii tvoří celkově 18 závodů) měl oficiální název „Iveco Australian Motorcycle Grand Prix 2010”.

 

Více zde

Iveco LMV pro Terence Hilla

Terence Hill 01

Italský herec a režisér Mario Girotti, známější jako Terence Hill ze svých filmů s Budem Spencerem a za poslední desetiletí také z televizního seriálu Don Matteo, se objeví za volantem Iveca LMV v novém příběhu.

 

Více zde

 

 

Daily 4x4 pro ŽSR

Daily 4x4 - 01

Autorizovaný dealer značky Iveco společnost AUTO–IMPEX se stala prostřednictvím leasingové společnosti dodavatelem 9 vozidel IVECO Daily 55S17W s pohonem 4x4 pro Železnice Slovenské republiky. V září si klient převzal poslední várku nových off-roadů Daily. Osm z nich nahradí zastaralé pojízdné dílny na podvozcích Praga V3S, jedno bude sloužit jako speciální měřící vozidlo.

Více zde

Zavést inovace do reality

Hannover logo

 

Nejvýznamnější mezinárodní výstava pro dopravu, logistiku a mobilitu IAA Hannover 2010 trvala osm dní (23. - 30. září) a přinesla desítky světových, evropských i národních premiér. Možná ještě důležitější než novinky byl však mírný realistický optimismus, který se vrací do dopravního průmyslu.

 
Na 63. ročníku hannoverské Motor Show se prezentovalo 1751 vystavovatelů ze 43 zemí a organizátoři zaregistrovali 272 světových premiér, což znamená nový rekord. Svůj debut samozřejmě absolvovala i celá řada produktů značky Iveco.

 

Více zde

MotoGP – Team Fiat-Yamaha vyhrává se společností Iveco

Tým Yamaha 01Iveco je oficiální sponzor teamu Fiat-Yamaha a Moto GP. Tím Iveco současně podporuje i devítinásobného mistra světa Valentina Rossiho a dvojnásobného světového šampióna Jorgea Lorenza.

Novinky Iveco pro zářijový veletrh IAA 2010

Hannover 01Na hannoverském veletrhu IAA 2010 (23. - 30. září), který je nejvýznamnější evropskou výstavou užitkových vozidel, Iveco představí množství novinek – nejen nových produktů, ale též inovativních technologií a služeb.

Celkem 66 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy
Dolní navigace