IVECO a FIAT dealer

iveco-plzen.cz / IVECO a FIAT dealer

24 let

Přístrojovka Hi Matic

Van of the Year 2015

Společnost KOMERSIA WEST s. r. o. byla založena v červnu 1997, kdy podepsala dealerskou smlouvu se společností IVECO S. p. A. Torino a stala se tak oficiálním dealerem značky IVECO. Od té doby je jediným autorizovaným prodejcem vozidel IVECO pro západočeský region.
.
Původní provozovna KOMERSIA WEST v Plzni na Slovanech přestala být po deseti letech provozu schopna kapacitně pokrýt zájem zákazníků o služby spojené s provozem vozidel IVECO. KOMERSIA WEST proto nechala vystavět větší a špičkově vybavený areál v Nýřanech u Plzně, v bezprostřední blízkosti dálnice D5. Sem přesídlila v červnu 2008, rozšířená o oficiální dealerství osobních a užitkových vozidel značky FORD. Uživatelům osobních, užitkových a nákladních vozů FORD a IVECO tak může společnost KOMERSIA WEST nabídnout veškeré služby v profesionální kvalitě.
.
KOMERSIA WEST s.r.o. má mnohaleté zkušenosti s prodejem nových i použitých vozů IVECO a FORD. Zkušený tým prodejců Vám pomůže s výběrem vhodného osobního, užitkového nebo nákladního vozu a to včetně financování.
.
Naše servisní středisko IVECO a FORD je vybaveno značkovou, moderní diagnostikou a přípravky pro provádění všech druhů oprav vozidel IVECO a FORD. Oficiální zastoupení obou značek znamená důsledně vyškolený tým mechaniků, záruční i pozáruční servis, non stop výjezdovou službu a odtah vozidel. Velkokapacitní skladovací prostory dovolují vytvoření velkorysých zásob náhradních dílů IVECO a FORD a to i v nejlevnějších variantách. Dostupnost náhradních dílů zajišťuje také každodenní zásobování.
.
Společnost KOMERSIA WEST je zákazníkům již několik let k dispozici i v oblasti pronájmu vozidel. Vozový park IVECO a FORD pro krátkodobé a dlouhodobé pronájmy osobních, užitkových i nákladních vozů čítá několik desítek vozidel. Ta jsou zpravidla mladší tří let a díky profesionální údržbě v našem servisním středisku maximálně spolehlivá.
.
Abychom Vám mohli představit vysokou úroveň a rozsah našich služeb v oblasti prodeje, servisu a pronájmu vozidel IVECO a FORD, rádi Vás v našem středisku přivítáme. Najdete nás u Nýřan, přímo na sjezdu 93 z dálnice D5.  

Celkem 66 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy

Office trailer v Loděnicích

Loděnice 01Perlička k článku Iveco & Yamaha Racing Team.

Od 19. července do 10. srpna tohoto roku je v servisním a prodejním centru fy KOMERSIA AUTO s.r.o. v Loděnicích u Berouna zaparkován jeden z "racing trucks" týmu Yamaha, za který závodí devítinásobný mistr světa Valentino Rossi a dvojnásobný světový šampión Jorge Lorenzo.

 

 

 

 

Zakázka roku od Tesco.com

LogoSpolečnost Tesco.com, pobočka největšího britského obchodního řetězce, která zabezpečuje nakupování přes internet, si objednala 795 lehkých užitkových vozidel Iveco.

Vozidla Iveco a expedice Overland 12 jsou v cíli svého dobrodružství

Overland 01Příjezdem do Říma a slavností na Ministerstvu zahraničních věcí oficiálně skončila expedice Overland 12, během které vozidla Iveco prozkoumaly rozsáhlý africký kontinent. Byla to dlouhá a těžká cesta s mnohými nástrahami, ale i s kouzlem dobrodružství spojeným s humanitárními cíli.

 

Vícezde

AUTOTEC 2010

Pozvánka 

            Kontaktujte svého prodejce:         Praha -  Loděnice           Plzeň             Chomutov

foto zde

IVECO otevřelo první Truck Station

IVECO

Ve čtvrtek 22. dubna byla v Hannoveru uvedena do chodu první Truck Station, čímž Iveco odstartovalo novou iniciativu orientovanou na svět mezinárodní silniční dopravy.

Iveco & Yamaha Racing Team

Team Fiat a Yamaha 01Po zkušenostech získaných během uplynulých dvou let učinilo Iveco další krok do motocyklových mistrovství světa, konkrétně s týmem Fiat Yamaha. Vedle významného dodavatele se Iveco v nastávající sezóně stalo i oficiálním sponzorem Fiat Yamaha Teamu, ve kterém jezdí devítinásobný mistr světa Valentino Rossi a dvojnásobný světový šampión Jorge Lorenzo.

 

IVECO na veletrhu BAUMA 2010

LogoIveco představuje vrcholové produkty z nabídky zaměřené na stavební průmysl na nejvýznamnější mezinárodní výstavě stavebních a těžebních strojů Bauma 2010 (Mnichov, 19. – 25. duben). Iveco umístilo svou výstavu v hale B4 a na volné ploše mezi halami B3 a B4.

IVECO při opravě vozovek - VIDEO

Prezentace SILKOTAKTUALIZOVÁNO

V areálu firmy KOMERSIA WEST s.r.o. proběhla tento čtvrtek prezentace vozu IVECO MLC 100E18 s násavbou SILKOT, která - jak jsme již avizovali - je určená pro opravy vozovek. 

Foto zde

Celý článek s prezentací naleznete zde (zdroj: novinky.cz)

První ohlasy předváděcí akce zde (zdroj: novinky.cz)

 

Nástavba SILKOT

Silkot 01Na podvozku IVECO Eurocargo MLC 100E18 představujeme nástavbu SILKOT, která je určena k opravám výtluků a jiných poruch asfaltových vozovek.

 
Více zde

Overland 12 – nové africké dobrodružství pokračuje

Overland 01Na rozhraní mezi dobrodružstvím a solidaritou

Myšlenka, pro kterou se nadchl projekt Overland 12, věnovaný prozkoumání rozsáhlého afrického kontinentu na náročné trase plné překážek, která kombinuje zaujetí pro dobrodružství s poctivými humanitárními cíli.

 

Celkem 66 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy
Dolní navigace