IVECO a FIAT dealer

iveco-plzen.cz / IVECO a FIAT dealer

24 let

Přístrojovka Hi Matic

Van of the Year 2015

Společnost KOMERSIA WEST s. r. o. byla založena v červnu 1997, kdy podepsala dealerskou smlouvu se společností IVECO S. p. A. Torino a stala se tak oficiálním dealerem značky IVECO. Od té doby je jediným autorizovaným prodejcem vozidel IVECO pro západočeský region.
.
Původní provozovna KOMERSIA WEST v Plzni na Slovanech přestala být po deseti letech provozu schopna kapacitně pokrýt zájem zákazníků o služby spojené s provozem vozidel IVECO. KOMERSIA WEST proto nechala vystavět větší a špičkově vybavený areál v Nýřanech u Plzně, v bezprostřední blízkosti dálnice D5. Sem přesídlila v červnu 2008, rozšířená o oficiální dealerství osobních a užitkových vozidel značky FORD. Uživatelům osobních, užitkových a nákladních vozů FORD a IVECO tak může společnost KOMERSIA WEST nabídnout veškeré služby v profesionální kvalitě.
.
KOMERSIA WEST s.r.o. má mnohaleté zkušenosti s prodejem nových i použitých vozů IVECO a FORD. Zkušený tým prodejců Vám pomůže s výběrem vhodného osobního, užitkového nebo nákladního vozu a to včetně financování.
.
Naše servisní středisko IVECO a FORD je vybaveno značkovou, moderní diagnostikou a přípravky pro provádění všech druhů oprav vozidel IVECO a FORD. Oficiální zastoupení obou značek znamená důsledně vyškolený tým mechaniků, záruční i pozáruční servis, non stop výjezdovou službu a odtah vozidel. Velkokapacitní skladovací prostory dovolují vytvoření velkorysých zásob náhradních dílů IVECO a FORD a to i v nejlevnějších variantách. Dostupnost náhradních dílů zajišťuje také každodenní zásobování.
.
Společnost KOMERSIA WEST je zákazníkům již několik let k dispozici i v oblasti pronájmu vozidel. Vozový park IVECO a FORD pro krátkodobé a dlouhodobé pronájmy osobních, užitkových i nákladních vozů čítá několik desítek vozidel. Ta jsou zpravidla mladší tří let a díky profesionální údržbě v našem servisním středisku maximálně spolehlivá.
.
Abychom Vám mohli představit vysokou úroveň a rozsah našich služeb v oblasti prodeje, servisu a pronájmu vozidel IVECO a FORD, rádi Vás v našem středisku přivítáme. Najdete nás u Nýřan, přímo na sjezdu 93 z dálnice D5.  

Celkem 66 článků
články: předchozí záznamy[51-60] [61-66]

Skupina Fiat po boku národa zasaženého zemětřesením na Haiti

Haiti helpPo silném zemětřesení, které zdevastovalo Haiti, skupina Fiat ihned aktivně pomohla místním lidem a dodala prostředky, technickou a ekonomickou podporu ve výši 1 milionu dolarů.

Různé společnosti skupiny FIAT v úzké spolupráci s OSN, Mezinárodním Červeným křížem a s Asociací Francesa Rava  ihned poskytly prostředky a začaly spolupracovat už v první fázi pomoci: CNH poskytlo 5 vozů těžké techniky a díky koncesionářům Case Construction na Haiti a díky IVECO, New Holland a Kobelco z Dominikánské Republiky zajistily rychlou pomoc při odstraňování sutin již v prvních 24 hodinách.

Skupina FIAT Group Automobiles dodala 2 sanitky model Fiat Fiorentino, IVECO dodalo 4 vozy  Daily a poskytla specializované techniky.
Skupina nabídne peněžní příspěvek ve výši 250 000 dolarů a i nadále zůstane v kontaktu s organizacemi, které řídí pomoc, aby pomohla s dalšími požadavky.
 
                                                                                                                                          Torino, 20. 1. 2010

IVECO v Africe

Overland - 01Po slavnostním zahájení v turínské centrále IVECO byla na počátku ledna 2010 odstartována expedice OVERLAND 12, kterou letos absolvuje šest terénních vozů IVECO ve známém oranžovém provedení. Letošní trasa měří 47 tisíc kilometrů a během pětiměsíčního dobrodružství projedou vozy přes více jak dvacet osm zemí afrického kontinentu.

IVECO pro Armádu ČR

LMV

Na devadesát lehkých obrněných vozidel Iveco pro Armádu ČR v několika verzích i s logistikou a municí bude dodáno v letech 2010 až 2013.

Lehká obrněná vozidla Iveco M65E mají v armádních plánech doplnit počty kolových obrněných vozidel u mechanizovaných brigád české armády. S jejich využíváním se počítá především pro zahraniční mise.

 

AKČNÍ NABÍDKA DAILY

vizual

Polygon Dlouhá Lhota u Příbrami

Polygon 3Ve středu 04.11.2009 se uskutečnila i na našich stránkách avizovaná akce EcoDaily na polygonu Dlouhá Lhota u Příbrami. Pro prezentaci se podařilo zajistit vozy Daily s nejrůznějšími pohony. Největším lákadlem byla dle předpokladu Daily Electric 35S13AV o kubatuře 12 m3 se třemi bateriemi Zebra o dojezdu cca 120km.

 

Pozvánka na polygon

PozvánkaRádi vás uvítáme ve středu 04.11.2009 od 12ti hodin na polygonu Dlouhá Lhota u Příbrami.

ECO Daily

ECO DailyNa trh přichází nová generace řady Daily zaměřená více na hospodárnost a ekologii. Přináší celou řadu novinek, zejména rozšíření produktové řady, nové motory a změny v interiéru a exteriéru.

Více informací na www.ecodaily.cz

 

 

Test vojenského speciálu

LMVAutosalon TV PRIMA odvysílal dne 17.10.2009 mimo jiné i test vojenského speciálu IVECO LMV.

Celý pořad naleznete zde http://www.iprima.cz/videoarchiv/25366/all/all

Autosalon Louny

autosalon

Ve dnech 18. - 20. září 2009 proběhl na Výstavišti Louny XI. ročník výstavy osobních, užitkových, nákladních automobilů, motocyklů a autopotřeb, kterého se za naši skupinu zúčastnili pracovníci KOMERSIA NORD

SIlkway - příprava na DAKAR 2010

show

V neděli 13.září 2009 skončil závod osobních a nákladních automobilů
SILKWAY , který vedl po stopách historické Hedvábné stezky.
Jednalo se fakticky o přpravu na Dakar, kde měly zůčastněné posádky
možnost otestovat svoje stroje před startem Dakaru 2010.
Trasa vedla přes 3 země / Rusko, Turkmenistán, Kazachstan/ a nejvíce
techniku prověřila poušť Karakum.
 V kategorii nákladních automobilů kraloval Rus Kabirov na Kamazu.
Na 2. místě se ztrátou 1.02 h se umístila posádka s č. 202 DE ROOY na voze IVECO.
Třetí skončil Aleš Loprais s Tatrou. 
Mezi osobními vozy zvítězil mistr světa v rally Carlos Sainz na voze
Volkswagen Tuareg.
Celkem 66 článků
články: předchozí záznamy[51-60] [61-66]
Dolní navigace