Novinky, události

iveco-plzen.cz / Novinky, události
Celkem 68 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy

Přichází HI MATIC

HI MATIC  IVECO S.p.A. přichází se zcela novou, planetovou převodovkou řazenou pod zatížením bez rozjedové spojky.

Více zde

Stralis HI-WAY a HI-eSCR: TÜV certifikoval snížení spotřeby paliva o 2.33%.

HI WAYTUV, jedno z předních evropských certifikačních center, potvrdilo, že Iveco Stralis HI-Way EuroVI, zásluhou inovativního katalytického systému HI-eSCR patentovaného FTP Industrial a zásluhou aerodynamické optimalizace kabiny, umožnuje snížení spotřeby paliva o 2.33% ve srovnání s předchozí verzí Euro V.

Více uvnitř článku

Daily pro Afriku

Daily pro AfrikuIveco Daily 4x4 bude protagonistou předváděcí akce s názvem „Daily4Afrika“ (Daily pro Afriku) a projede napříč šesti zeměmi na jihu kontinentu. Tato výprava navazuje na oficiální uvedení vozu na africký trh letos v dubnu v Johannesburgu.

Více uvnitř článku

BAUMA 2013

Bauma logoBauma je jedním z největších světových veletrhů věnovaných stavebním a těžebním strojům, vozidlům, vybavení a materiálům. Akce se koná ve dnech 15. – 21. dubna v Mnichově. Výstavní stánek Iveco bude zaujímat 2500 m² výstavní plochy, na které budou mít návštěvníci příležitost prohlédnout si úplnou řadu vozidel Fiat Industrial.

Více zde

Dakar 2013: Dvě Iveca v první desítce, De Rooy čtvrtý a Kuipers devátý

De RooyZávodníci týmuPetronas De Rooy Iveco, konkrétně Gerard de Rooy na vozidle Iveco Powerstar, Renè Kuipers na Iveco New Trakker Evolution 3 a Miki Biasion na Iveco New Trakker Evolution 2, obsadili v konečném hodnocení závodu Dakar 2013, ve výše uvedeném pořadí, čtvrté, deváté a třinácté místo.

Více zde

IVECO a DAKAR 2013

DAKAR 2013 logoSpolečnost Iveco účastí na závodu Dakar rozšířila svou sérii významných událostí v rámci partnerské spolupráce v oblasti sportu. Svou sponzorskou činnost při zajišťování akcí podobného významu, jako je závod Dakar, firma považuje nejen za cestu k dosažení mezinárodní prestiže, ale také za jedinečnou příležitost prověřit své výrobky v extrémních podmínkách.

V letošním ročníku loňský vítěz této soutěže a historicky nejúspěšnější z řidičů vozů IVECO Gerard De ROOY, i přes vítězství v sedmi etapách z celkem čtrnácti, obsadil čtvrté místo díky obrovské ztrátě v 9. etapě.    

Konečné výsledky zde

Informace o vozidle a řidiči zde

VYSOKÁ PROFITABILITA

HI WAYTruck of the Year 2013

Stanovte si vysoké cíle. Nový Stralis představuje vynikající řešení dnešních a budoucích potřeb dálkové dopravy. Je jediným vozem ve své třídě, který nabízí tak širokou a integrovanou řadu funkcí za optimální náklady. 

Více zde

Iveco na Rally Dakar 2013

DAKAR 2012 logo V Limě, hlavním městě Peru, začal další ročník závodu Dakar, nejslavnější soutěže terénních kamionů na světě, jež přitahuje zájem milionů fanoušků. Na trati, která vede přes území Peru, Argentiny a Chile, budou v průběhu příštích patnácti dnů mezi sebou soutěžit vozidla nejznámějších evropských a asijských výrobců.

Společnosti Iveco a FPT Industrial sponzorují na závodu Dakar 2013 nizozemský tým Iveco De Rooy Petronas. Obě zmíněné společnosti v rámci obnoveného partnerství, které týmu v roce 2012 výrazně napomohlo k jeho  skvělým úspěchům, zabezpečí reprezentantům De Rooy vozidla, motory a náhradní díly.

Více zde

Zajímavý odkaz: http://dakar.iveco.com/en/

NOVÝ IVECO STRALIS HI-WAY ZÍSKAL OCENĚNÍ TRUCK OF THE YEAR 2013

truck 2013Nový STRALIS Hi-Way, těžký nákladní vůz Iveca, získal ocenění „International Truck of the Year” 2013, (mezinárodní vůz roku 2013). Každoroční titul udělovaný 25 předními evropskými časopisy o průmyslových vozidlech označil nový Stralis za vůz, který podle slov porotce „ ukázal největší přínos v efektivitě silniční dopravy z hlediska několika odlišných pohledů zahrnujících: úsporu paliva, bezpečnost, ovladatelnost, komfort a nízkou zátěž na životní prostředí.’”

Toto významné ocenění bylo prezentováno na gala večeru  64. ročníku  Hannover International Motor Show, největší obchodní a průmyslové výstavě vozů v Evropě.

"Jsme na toto ocenění pyšní. Nový STRALIS sjednocuje ukazatele efektivity, kvality a hodnoty pro zákazníka. Vůz je opravdovým ukázkovým příkladem naší renovované strategie být v úzkém kontaktu se zákazníky a dodávat vynikající výrobky“, řekl Alfredo Altavilla, Iveco CEO, při obdržení tohoto ocenění.

Více zde

Daily pro ZL Production

50C15ZL Production s.r.o., jedna z největších produkčních společností v České republice zajišťující produkci a event akce jako například ROCK FOR PEOPLE nebo plzeňský MAJÁLES, objednala u dealera IVECO KOMERSIA WEST speciální podvozek IVECO DAILY pro převoz produkční techniky.

Vozidlo je opatřeno plywoodovou skříňovou nástavbou o délce čtyři metry s hydraulickým čelem se zdvihem 750kg. Díky vysokým požadavkům na co největší technické zatížení vozidla je zadní náprava dvojí montáže. Před předáním  bylo vozidlo polepeno speciální matnou folií pro ochranu laku celého vozu.

Více foto zde

Celkem 68 článků
články: [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] další záznamy
Dolní navigace