Stralis MY 2016

iveco-plzen.cz / Stralis MY 2016

  Stralis 01 Stralis 02 Stralis 03

Stralis 04 Stralis 05 Stralis 08

Stralis 09 Stralis 10 Stralis 18

Stralis 13 Stralis 14 Stralis 15 Stralis 17 Stralis 20

Iveco uvádí na trh Nový Stralis XP: TCO2 šampiona dálkové přepravy

 

 

Nový Stralis XP je nejspolehlivější a nejefektivnější nákladní vůz na trhu a poskytuje nejkomplexnější řešení pro dálkovou přepravu v balíčku, který obsahuje produkt i služby vyvinuté pro snížení celkových nákladů vlastnictví (TCO) i emisí (CO2).

 

Perfektní vozidlo pro dálkovou přepravu na špici moderních technologií, Nový Stralis XP, plný funkcionalit zvyšujících účinnost paliva a služeb, které zajišťují nejvyšší úroveň spolehlivosti a ziskovosti pro přepravní společnosti.

 

 

Úspora paliva až 11 % a působivé snížení nákladů na celkové vlastnictví až 5,6 % z něj činí opravdového TCO2 šampiona dálkové přepravy. 

 

 

 

 

                                                   Madrid, 14. června 2016

 

Iveco uvádí na trh Nový Stralis XP, nejspolehlivější a nejefektivnější nákladní vůz na trhu, který byl vyvinut speciálně tak, aby odpovídal požadavkům společností dálkové silniční přepravy a nabídl nejlepší řešení pro hospodárnost, udržitelnost a celkové náklady na vlastnictví.

 

Nový Stralis XP staví na pevných základech vozidla Stralis Hi-Way, které bylo uvedeno na trh v roce 2012 a oceněno titulem „Mezinárodní nákladní vůz roku 2013“. Zachovává to nejlepší ze svého předchůdce, především Hi-Way kabinu, která je velmi dobře přijímána zákazníky a zachovává dlouhodobou hodnotu motoru i vozidla a excelentní kvalitu a spolehlivost předchozí řady, dále unikátní řešení Iveco HI-SCR Euro VI, které nevyžaduje žádnou regeneraci.

 

Zcela přepracovaný pohon, nové elektrické a elektronické systémy, nová převodovka - nejlepší ve své třídě, zadní náprava a zadní zavěšení kol, přepracovaný motor, prověřená technologie HI-SCR a prediktivní GPS funkce nové generace jsou perfektně zapracovány s celou řadou funkcionalit šetřících palivo ve spojení s unikátním setem služeb vyvinutých společností Iveco pro maximální spolehlivost a snížení emisí CO2 a celkových nákladů na vlastnictví. 

 

Veškerá zlepšení a nové funkcionality dosahují snížení spotřeby paliva až o 11%, nové služby dokáží ušetřit až další 3 %. Celkově vzato, funkce produktu a služby vozu Stralis XP dohromady pracují na snižování celkových nákladů na vlastnictví při dálkových misích a dosahují úctyhodných 5,6 %.

Pierre Lahutte, prezident značky Iveco, uvedl: Nový Stralis XP je nákladním vozidlem na špici nejmodernějších technologií, který přináší výjimečný výkon v oblasti nákladů celkového vlastnictví a emisí. Je perfektním vozidlem pro provozovatele dálkové přepravy: od svých vozidel požadují žádné prostoje, problémy, odstávky a nízké náklady na vlastnictví.

Naším unikátním přístupem, který perfektně spojuje produkt a k němu náležející služby, jsme vyvinuli vozidlo s výjimečnou spolehlivostí a nízkou spotřebou paliva, které navíc přichází s garancí provozuschopnosti a celou řadou nových služeb, které napomáhají efektivnímu řízení vozového parku. Nový Stralis XP je opravdovým TCO2 šampionem zrozeným pro všechny evropské dálnice.

 

 

 

Vlastnosti snižující TCO a nároky na servis: nejkomplexnější řešení pro přepravní společnosti

 

Nový Stralis XP je nabitý funkcionalitami snižujícími spotřebu paliva ve standardu. Zahrnují chytré asistenční systémy, které se automaticky vypnou nebo přepnou do režimu úspory energie, když nejsou potřeba. Prediktivní systém Iveca Hi-Cruise na bázi GPS kontroluje asistenční funkce řízení, jako je rolování (eco-roll), řazení a kontrola jízdy. Společně s 12stupňovou automatizovanou převodovkou HI-TRONIX, omezovačem rychlosti a otáček Eco Switch, optimalizovaným poměrem zadní nápravy a nízkým odporem rolování díky eko-pneumatikám značky Michelin přinášejí tyto funkce nejlepší kombinaci efektivity a bezpečnosti. Další úspory paliva se odvíjejí od implementace delší zadní nápravy 2,47, která umožňuje zpomalování a přenáší je do 7% snížení rychlosti otáček motoru.

 

Nová vozidla Stralis 480XP a 570XP, navržená pro extra dlouhé mise, jsou vybavena inovativním chytrým systémem EGR (recirkulace spalin), který pracuje v kombinaci s patentovaným systémem Iveca HI-SCR s následným zpracováním spalin tak, aby se optimalizovalo spalování. To vede na dlouhých tratích k významným úsporám paliva. Využívá malé množství recirkulace výfukových spalin (pouze 8 %), tím umožňuje dřívější vstřik a snižuje spotřebu paliva. Zároveň zachovává vysoký poměr 97 % Nox, který je zajišťován HI-SCR systémem. Toto revoluční chytré řešení má veškeré přednosti systému HI-SCR-only (pouze HI-SCR): žádný vliv na velikost chladiče, žádná údržba navíc, žádné zvýšení hmotnosti, žádná nucená regenerace a prostoje a ty nejdelší intervaly servisu, což ve výsledku přináší další úsporu paliva a snížení nákladů na vlastnictví. Tímto řešením se opět potvrzuje dlouhodobá vedoucí pozice na trhu technologií snižujících spotřebu paliva pro Iveco a jeho partnera pro vývoj motorů společnost FPT Industrial.

 

Služby nové generace, které jsou zahrnuty v modulárním programu TCO2 LIVE, nabízí Nový Stralis XP ve standardu. Zahrnují TCO2 Chytré reportování, detailní zprávy o spotřebě paliva každého vozidla vozového parku jsou automaticky zasílány zákazníkovi každý týden e-mailem, a TCO2 Poradenství ke snižování spotřeby paliva, založené na bohatých znalostech, které jsme nasbírali při analýze našich nákladních vozidel v praxi. Oboje může být spojeno s kurzy řízení TCO2, které jsou vedeny specializovanými trenéry Iveco. Tyto nové služby mohou přinést další úspory až o 3 %.

 

Nový Stralis XP navíc přichází s exkluzivní Garancí provozuschopnosti, zcela novým konceptem, který chrání zákazníky před technickými problémy a zajišťuje, že v případě poruchy se vozidlo dostane zpět na silnici v nejkratší možné době - ne za více než 24 hodin. Vozidlo je opraveno v nejbližší Iveco Truck stanici. Během příprav uvedení Nového Stralisu XP Iveco umisťovalo své Truck stanice podél všech hlavních evropských přepravních koridorů tak, aby dostálo své Garanci provozuschopnosti.

 

 

Iveco je značkou společnosti CNH Industrial N. V., světového leadera v oblasti Capital Goods, kótovaného na burze v New Yorku (NYSE: CNHI) a na burze v Itálii - Mercato Telematico Azionario Borsa Italiana (MI: CNHI). Iveco vyvíjí, vyrábí a prodává široké spektrum lehkých, středně těžkých a těžkých užitkových vozidel, terénních nákladních vozidel a vozidel pro použití v misích mimo silnice.

 

Široká nabídka produktů této značky zahrnuje model Daily, vůz hmotnostního segmentu 3-7 tun, Eurocargo pro 6-19 tun, Trakker (určený pro úkoly v terénu) a Stralis, oba pro náklady nad 16 tun. Značka Iveco Astra navíc vyrábí terénní nákladní vozy, vozy s vyklápěcí korbou a kloubovým přívěsem nebo bez něj a další speciální vozidla.

 

Iveco zaměstnává po celém světě téměř 21 000 lidí. Provozuje výrobu v sedmi státech v Evropě, Asii, Africe, Oceánii a Latinské Americe, kde vyrábí vozy vybavené nejnovější a nejpokročilejší technologií. 4 200 prodejních a servisních bodů ve více než 160 zemích garantuje technickou podporu, kdekoli je vozidlo Iveco nasazeno. 

Dolní navigace