Prodej a servis
vozů IVECO

+420 377 010 578
Pracovní dny 7:00 - 20:00

Kariéra

Společnost KOMERSIA WEST s.r.o. je autorizovaný dealer značek IVECO a FIAT Professional, je vlastněný CNH Industrial N.V. a zabývá se prodejem, servisem a pronájmem motorových vozidel. Sídlo firmy je , Nýřany U Mexika 1310

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici :

automechanik, autoelektrikář, diagnostik nákladních vozů IVECO

Náplň práce:

oprava vozidel v rámci záručních a pozáručních oprav

Požadujeme:

výuční list v oboru automechanik,

ŘP skupiny B, C výhodou,

základní znalost práce na PC,

samostatnost,

zodpovědnost,

schopnost pracovat v týmu,

časová flexibilita

Nabízíme:

dobrý kolektiv,

hlavní pracovní poměr,

pravidelné servisní školení,

velmi dobré platové ohodnocení ,

příspěvek na stravu,

Práce ve dvousměnném provozu. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete, prosím, Váš životopis na info@komersiawest.cz a nebo nás můžete kontaktovat na tel. 724028232.

KOMERSIA WEST s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu na pozici :

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

- účtování přijatých a vydaných faktur, bankovních výpisů, interních dokladů, pokladny

- administrativní činnost spojená s chodem účetního oddělení

- příprava účetních výstupů pro uzávěrky a reporty

- komunikace se zákazníky

Požadujeme:

SŠ vzdělání, VŠ vzdělání ekonomického směru – výhodou

pečlivost, spolehlivost

základní znalost účetnictví

schopnost týmové práce

uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

práce na HPP

nástup možný ihned

dobrý kolektiv

příspěvek na stravování

stabilní zázemí

 V případě zájmu posílejte CV na email: cizkova@komersiawest.cz nebo volejte na tel. 602192737

 Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na společnou spolupráci

KOMERSIA WEST, s. r. o.

U Mexika 1310,
330 23 Nýřany, exit 93 dálnice D5

Zobrazit na mapě